Dr. Musli Vërbani – “Papërcaktori dhe përcaktori, përgjithësuesi dhe specifikimi i tij”

“Papërcaktori dhe përcaktori, përgjithësuesi dhe specifikimi i tij”

Autor: Dr. Musli Vërbani.

Temat kryesore:
– Fjala specifike (El-Has)
– Mutlak – Papërcaktori
– Mukajjed – Përcaktori
– Fjala përgjithësuese (El-Amë)
– Specifikimi i përgjithësuesit

80222950_503498013851394_5765989428761722880_n

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s