ZËRI I FEMRËS

ZËRI I FEMRËS

Pyetje: Zëri i femrës a konsiderohet pjesë e turpshme?

Po, nëse ai zë është për me tërheq mashkullin.

Zoti i Lartmadhëruar thotë:

“Dhe mos flisni me fjalë tërheqëse dhe zë tërheqës e që me atë zë të lakmojë ai i cili e ka zemrën e sëmurë.”

Muhamed Muteveli Esh-Shaëravi

Përktheu: Dr. Musli Vërbani

Shkëputur nga “Fetva”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s