FEMRËS SË CILËS I PËLQEN NJË MASHKULL

FEMRËS SË CILËS I PËLQEN NJË MASHKULL

Pyetje: Një femër e pëlqen një mashkull dhe dëshiron të martohet me të, si duhet të veprojë? A t’ia paraqet atij dëshirën e saj apo jo?

Përgjigje: Ia tregon kujdestarit (prindit) të saj çështjen dhe dëshirën e saj.

Muhamed Muteveli Esh-Shaëravi

Përktheu: Dr. Musli Vërbani

Shkëputur nga “Fetva”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s