Agjërimi për mua… Pse?

Agjërimi për mua… Pse?

 

Përgjigje: Sepse njeriu mundet me ngrënë në vetmi, ndërsa para njerëzve me u tregu se është agjërueshëm, për këtë arsye është vepër e posaçme, dhe Allahu i Lartmadhëruar shpërblen Vetë, pa angazhuar askënd tjetër në atë shpërblim.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s