VEPRAT E MIRA TË PËRGJITHMONSHME

VEPRAT E MIRA TË PËRGJITHMONSHME

Është pyetur i Dërguari i Allahut s.a.v.s. për veprat e mira të përgjithmonshme.

Është përgjigj: Tekbiri, Tehlili, Tesbihi, Tahmidi dhe Ve La Havle Ve La Kuvete Il-la Bil-lah.

Muhamed Muteveli Esh-Shaëravi

Përktheu: Dr. Musli Vërbani

Shkëputur nga “Fetva”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s