TË ZBULUARIT TË ORGANEVE GJENITALE NË MES TË BASHKËSHORTËVE

TË ZBULUARIT TË ORGANEVE GJENITALE NË MES TË BASHKËSHORTËVE

A është mëkat që bashkëshortët me i zbuluar organet gjenitale para njëri-tjetrit, dhe me shikuar lakuriq njëri-tjetrin?

Më së miri për njeriun është që ai me qenë i arsyeshëm, i ndërgjegjshëm dhe i turpshëm. Kështu ka qenë Aliu dhe kështu si Aliu (Zoti e zbardhtë fytyrën e tij) edhe ne të jemi.

Muhamed Muteveli Esh-Shaëravi

Përktheu: Dr. Musli Vërbani

Shkëputur nga “Fetva”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s