Tregime nga Kur’ani dhe jeta e pejgamberëve 1

Libër

Autor: Dr. Musli Vërbani

Titulli: Tregime nga Kur’ani dhe jeta e pejgamberëve 1

Faqe: 40

Format: A4

Për ta lexuar/shkarkuar librin, kliko në foton e mëposhtme:

1

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s